Program

rainbow

Angielskie Zanurzenie

Bee Writer

Przedszkole Oxford House ma charakter dwuję™zyczny. Pragniemy stworzyć‡ naszym Przedszkolakom takie ›środowisko, w którym z ł‚atwoś›cią i przyjemnością… opanują… umieję™tności komunikowania się™ w języku angielskim. Dlatego główną metodą, jaką… stosujemy jest metoda immersji – czyli zanurzenia. W przedszkolu nie odbywa się™ formalna nauka języka, dzieci „zanurzają się” w języku podczas trwania bloku angloję™zycznego. Ję™zyk ten towarzyszy im podczas codziennych czynności i zabawy nie zakłócając stałego porzą…dku dnia.

 

 

Czytaj więcej...

PrzedSzkolna Wyprawa

Kids Drawing

Zostawiając dziecko w naszym Przedszkolu mają Państwo pewność, że dziecku jest zapewniona fachowa opieka. Jednak poza funkcją opiekuńczą, pamiętamy też o funkcji kształcącej i wychowawczej jakie pełni Przedszkole.

Czytaj więcej...

Paleta Wartości

Girl Painter

Budowanie systemu wartości, zasad moralnych jest jednym z podstawowych zadań rodzica wobec dziecka. Chcemy Państwu pomóc w tym zadaniu, gdyż wiemy, że mówienie o wartościach i uczuciach z dziećmi nie jest łatwe. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabaw i środków dydaktycznych stopniowo wprowadzamy dzieci w świat wartości.

Czytaj więcej...

Odkrywalnia Talentów

Bee Painter

Każdy człowiek został obdarowany jakimś talentem, lecz nie każdy go odkrył. Nauczyciele Przedszkola Oxford House nastawieni są na poszukiwanie szczególnych uzdolnień dzieci, a później kształtowanie ich. Sprzyja temu szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w których uczestniczą wszystkie dzieci wszechstronnie się rozwijając.

Czytaj więcej...

Kraina Zabawy

Flying Boy

Dzieciństwo jest najlepiej wspominanym okresem życia każdego człowieka. Dzięki pobytowi w Przedszkolu Oxford House wspomnienia Państwa pociech na pewno będą radosne i miłe.  

Czytaj więcej...

Dbamy o Twoich najbliższych.

Google+ Facebook contact